Berková Louisa (Praha 1811 - 1877 Teplice)
Portrét dámy, signováno a datováno vlevo dole Louise Berka 1846, kombinovaná technika/papír, 35,5 x 25,5 cm (formát v minulosti částečně zmenšen), sklo, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |